Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronesia

Kuvendi miraton dekretin e Metës për ‘Kadastrën’, legalizimi dhe titujt e pronësisë do të merren në një zyrë

Kuvendi i Shqipërisë miratoi sot me 75 vota pro dekretin për “Kadastrën”. Ai ishte shqyrtuar një ditë më parë në Komisionin...

Reforma e titujve të pronësisë, Gjonaj: Kapitull i ri, ALUIZNI dhe Hipoteka një e vetme

Në kuadër të aktivitetit të reformës së titujve të pronësisë të mbajtur me kryeministrin Edi Rama në Libofshë të Fierit, ministrja e Drejtësisë, Etilda...

Lajmet e fundit