Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronat ne dhermi

Publikohet FAKT-DOKUMENTI/ Ben Blushi dhe Gaz Demi ‘rrëmbejnë’ 6000 m2 tokë në Dhërmi, fiks para resortit të Carapulit (DREJTORI i HIPOTEKËS firmosi dhe ‘u...

Publikohet dokumenti që vërteton se drejtori i Top Channel dhe Presidenti i Partizanit Gazment Demi janë tanimë pronarë të një supertoke në Dhërmi. ...

Lajmet e fundit