Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronat ne bregdet

Vlahutin lëshon deklaratën e fortë nga Vlora: Kanë ndodhur abuzime të rënda

Ambasadorja e Bashkimit Europian në vendin tonë Romana Vlahutin ka zhvilluar disa takime në institucionet e qytetit të Vlorës si në Prokurori, Polici dhe...

Vendimi për pronat, Gjonaj: Situata është alarmante, shteti s’ka asnjë pronë

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka sqaruar vendimin e qeverisë për pezullimin e regjistrimit të titujve të pronësisë në bregdet. E ftuar...

GJONAJ del në konferencë, sqaron vendimin e qeverisë për pronat: Jemi në një situatë të jashtëzakonshme me abuzimet

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka dalë në një konferencë për media për të sqaruar vendimin e qeverisë për pezullimin e regjistrimit të titujve...

U LIRUA DJE, zbardhet ç’tha Fran Frrokaj në Gjykatë: FIRMOSA shkresën që më solli vartësi

Zbardhet çfarë tha ditën e djeshme para togave të zeza, kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj ndaj të cilit, gjykata vendosi masën e sigurisë “arrest...

‘Falsifikimi i bregdetit’, Tare: Do të shikoni abuzime me më shumë se 23 ha

Rasti i përvetësimit të tokave në bregdetin e Lezhës është vetëm një pjesë e gjithë historikut të falsifikimit të bregdetit në Shqipëri. ...

‘Mafia e tokave’, zv.ministri i Brendshëm: Ja çfarë ka ndodhur me tjetërsimin e pronave në bregdet

Zv/ministëri i Brendshëm, Besfort Lamallari, të martën në darkë ka folur në lidhje me procedimin penal të 23 personave, të cilët janë të dyshuar...

Zbardhet skema e abuzimit me pronat në bregdetin e Spillesë, EMRAT e të arrestuarve, biznesmen e ish zyrtarë (Detaje nga Prokuroria)

Prokuroria e Kavajës ka dhënë informacion lidhur me fazën e dytë të hetimit me abuzimin e pronave në bregdetin e Spillesë, ku në total...

Lajmet e fundit