Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronat bregdet

“Po kalove para hotelit tim do të vras”, Neranxi tregon momentin e frikshëm kur u kërcënua

Biznesmeni Nikollaq Neranxi ka rrëfyer ngjarjen e tmerrshme që ka përjetuar ai dhe familja e tij teksa janë kërcënuar me jetë dhe janë ofenduar...

Lajmet e fundit