Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronari

ELBASAN/ Zjarr në një magazinë, digjet te duart pronari në përpjekje për të shpëtuar bagëtitë

Pronari i një magazine në Elbasan është djegur te duart në përpjekje për të shpëtuar bagëtitë nga flakët. Elbasan- Informacion paraprak...

Iu dogj ‘AUDI’ me vlerë 200 mijë euro në Vlorë, pronari akuzon policinë: Më kërkuan 1000 euro për të gjetur autorin

Mesnatën e 21 korrikut në zonën e Lungomares në Vlorë i është vënë zjarri qëllimisht një automjeti luksoz "AUDI R8", vlera e të cilit...

Tre turistet hanë e pinë në lokalin te Mali i Robit dhe denoncojnë stafin për përdhunim, flet pronari (PAMJET FILMIKE)

Flasin djemtë që u akuzuan për përdhunim nga turistet norvegjeze Sulejman Alia tregon, se ka një lokal në zonën e Malit...

Shpallet në kërkim pronari i GEGA OIL, flet gruaja: E shohin biznesin si ARMIK, ua kemi dalë të gjitha partive (PUBLIKON FOTO NGA PUSHIMET)

Donika Gega, bashkëshortja e Paulin Gegës, administratorit të kompanisë “Gega Oil” që është shpallur në kërkim nga policia për evazion fiskal, thotë se ajo...

Konflikti për banesën te Petro Nini, flet avokati: Pronari dhe banorët lidhën marrëveshje

Flet Klodian Reçi, avokati i familjarëve të konfliktuar disa ditë më parë me përmbaruesin privat për shembjen e një godine në zonën e Petro Ninit. ...

Arrestohet PRONARI në Tiranë, i vendoset edhe një gjobë e ‘majme’ (Çfarë zbuloi AKU dhe Hetimi Tatimor)

Arrestohet ngta policia e Tiranës një pronar subjekti, pasi tregëtonte produkte mishi e bulmeti pa licencë.   Policia e Tiranës në...

Shpërthimi më granatë në Elbasan/ Minoren i dënuar për vrasje, zbulohet e shkuara e errët e pronarit të plagosur

Te tjera detaje dalin nga ngjarja e sotme në Elbasan. Në orët e para të mëngjesit në një lokal shpërtheu një granatë dhe si...

Mbyllja e ‘Safari Park’ në Fier, flet pronari dhe tregon të VËRTETËN e luanit që bëri jehonë: FOTO e 2 viteve më parë. Kërkoj ndihmë!...

Petrit Osmani, është biznesmeni që drejton Safari Park në Fier. Eshtë ferma e kafshëve për të cilën po flitet gjithnjë e më shumë ditët...

Po tregtonte mish në kushte skandaloze, AKU i sekuestron makinën dhe e gjobit! Ja si gënjeu inspektorët pronari (EMRI)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar produkte mishi në Korçë pasi ka konstatuar se shtetasi Josif Dodi i kishte ngarkuar në bagazhin e automjetit...

Makina përfshihet nga flakët në mes të rrugës, ja pronari i ‘Benz-it’ (EMRI)

Ditën e sotme një automjet është përfshirë nga flakët në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Mësohet se automjeti ishte i tipit Mercedez-Benz dhe drejtues...

Lajmet e fundit