Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronari i lokalit

Shkuan për kontroll, ‘tatimorët’ përleshen me pronarin e lokalit

Raportohet se para një ore dy inspektorë tatimorë dhe pronari i një lokali janë rrahur me njëri-tjetrin pranë zonës së '21 dhjetorit'. ...

Ushtronte ilegalisht biznesin e lojërave të fatit, procedohet për të dytën herë pronari i lokalit

Është evidentuar sërish rasti i organizimit dhe vënies në dispozicion të lojrave të palejuara të fatit në një lokal. Për këtë...

Arrestohet në flagrancë pronari i lokalit, policia gjeti kokainë (FOTO)

Ka rënë në pranga pronari i një lokali në Elbasan, pasi gjatë kontrollit policia i gjeti 11 gramë lëndë narkotike e dyshuar Kokainë dhe...

Arrestohet pronari i lokalit në Tiranë, kanosi me armë një person, arrestohet pasi i gjejnë edhe radio policie (FOTO)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person, pronarin e një lokali në kryeqytet. Në pranga ra F. H, 29...

Lajmet e fundit