Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Pronari i 'FUSHA SHPK

PD plas ‘BOMBËN’: Pronari i ‘FUSHA SH.P.K’ kushuri i trafikantit, lidhjet me PROKURORIN i cili ka mbyllur dosjet e këtyre MINISTRAVE

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetit Ervin Salianji ka hedhur akuza të forta kundrejt kompanisë “Fusha shpk”, kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Veliaj. Salianji...

Lajmet e fundit