Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronari i chelesa

Bosi rus lë pas trishtimin e ndarjes nga gruaja dhe del xhiro me jahtin 338 milion euro

Vetëm disa javë pas ndarjes nga gruaja e tij e tretë, që u konsiderua si një nga ndarjet më të shtrenjta në botë, manjati...

Lajmet e fundit