Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronaret

Basha takim me pronarët e Tiranës: PD do t’i japë zgjidhjen përfundimtare problemit të pronave

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka pritur në një bashkëbisedim disa pronarë të tokave në Tiranë. Ai është shprehur se...

PROTESTA TE ASTIRI/ Tre ditë para vitit të ri QEVERIA publikon EMRAT dhe LEKËT e atyre që u prishen godinat

Ndërkohë që projekti për Unazën e Madhe vazhdon janë publikuar emrat e pronarëve që shpronësohen me qëllim për të realizuar projektin. ...

U ekstradua nga Belgjika pas 7 vitesh kërkim, DETAJE nga ngjarja e vitit 2011: Aleksandër Tusha mori peng pronarët e mobilerisë dhe…

Një 47 vjeçar shqiptar i dënuar me 11 vite burg, është ekstraduar nga Belgjika ditën e djeshme. Sipas njoftimit të...

DEL LISTA e legalizimeve, këta janë pronarët që do përfitojnë 1.3 mln EURO (EMRAT)

Ka përfunduar procesi i shqyrtimit të 176 kërkesave ntga subjektet përfitues, pronarë të pasurive të paluajtshme, pronë private, të prekura nga ndërtimet informale që...

Komisioni i Venecias jep vlerësim pozitiv për ligjin e Pronave, Manjani: Vazhdojmë zbatimin

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, shprehet se Komisioni i Venecias ka dhënë vlerësim 100% pozitiv për ligjin e ri të Pronave. Shoqata...

Protesta e pronarëve para Parlamentit, Sulaj i PR: Ligji tërësisht antikushtetues

Ish-pronarët protestojnë përpara Parlamentit për ligjin e pronave, i cili pritet të diskutohet sot në seancën plenare. I pranishëm në këtë protestë ka qenë edhe...

Lajmet e fundit