Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronaret pronat

AKKP: 1.7 miliard lekë kompensim për 6,450 pronarët

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave do të shpërndaje rreth 1.7 miliardë lekë për 6450 pronarë që u është zënë toka nga ndërtimet...

Lajmet e fundit