Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronaret e Milan

Berluskoni del kundër rrymës, kinezët janë korrekt në çdo gjë

Prej javësh tashmë shtëpia e Mlian dhe të gjithë tifozët janë përfshirë nga një frikë e madhe për mungesë likuiditeti të pronarëve të rinj...

Lajmet e fundit