Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

Pronaret e lokaleve

Edi Rama u përgjigjet pronarëve në Vlorë: Në Lungomare NUK ka muzikë! Zhurma nuk fiton dot mbi ata që duan qetësinë e detit

Kryeministri Edi Rama reagon për protestën e pronarëve të bareve në Lungomare, të cilët sot kanë mbyllur aktivitetin pasi kërkojnë që të shtyhet ora...

Lezha i bashkohet “kryengritjes” së Vlorës: Ndalimi i muzikës na largon klientët, vetëm 1 muaj punojmë! Ora të shtyhet deri në 01.00

Pronarët e bizneseve në Lezhë kërkojnë që të shtyhet ora policore gjatë sezonit turistik. Sot, ata përmes një deklarate për mediat kanë thënë se...

Pronarët e lokaleve në Kamëz protestë para Ministrisë së Shëndetësisë: Na lejoni të bëjmë dasma! Do falimentojmë

Pronarët e lokaleve të dasmave në zonën e Kamzës këtë të premte kanë protestuar para Ministrisë së Shëndetësisë, pasi kërkojnë zgjatje të orës policore...

Rama u tha se pronarët e lokaleve në bregdet ishin “tutorët e tyre”, Policia “zbarkon” në jug: 7 lokale gjobiten me nga 10 milionë...

7 pronarë lokalesh në jug të vendit janë gjobitur me nga 10 milionë lekë secili, pasi kanë mbajtur hapur aktivitetin pas orës policore. Referuar...

Edi Rama “shkund” drejtorët e Policisë: Komunikimin me qytetarët ta keni dritë në sy! Pronarët e lokaleve në bregdet, janë tutorët e policëve. Kush...

Edi Rama ka mbledhur sot në Kryeministri drejtorët e rinj të Policisë së Shtetit, të cilëve ua ka bërë të qartë se komunikimin dhe...

Pronarët e lokaleve në protestë: Po trajtohemi me diferencë, në Durrës nuk lejohen dasmat në periferi po

Pronarët e lokaleve të dasmave në Sukth të Durrësit ditën e sotme janë ngritur në protestë. Pronarët janë shprehur se ndihen...

Lajmet e fundit