Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronaren e qendrës estetike dhe tre vajzat

Përfitonin 20.000 lekë për 2 orë nga shfrytëzimi i prostitucionit, Gjykata jep masën për ‘Zogun e Tiranës’, pronaren e qendrës estetike dhe tre vajzat

Gjykata ka dhënë ditën e sotme masën për gazetarin Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’. Mësohet se është caktuar...

Lajmet e fundit