Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronare transporti publik

Falsifikim biletash dhe evazion fiskal, Erion BRAÇE i revoltuar me lënien jashtë hekurave të pronarëve të autobusëve: Kjo është Drejtësia e Vjetër, me gjyqtarët...

Zv/kryeministri i Shqipërisë Erion Braçe shprehet i revoltuar në lidhje me vendimin e djeshëm të Gjykatës së Tiranës, ku la në burg dispeçerët dhe...

Lajmet e fundit