Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronar

U gjobit 3 herë por nuk ‘zuri’ mend, procedohet penalisht administratori i lokalit në Fushë-Krujë, kapet ‘mat’ në dasmë

Administratori i një lokali në Fushë- Krujë, është proceduar penalisht, pasi edhe pse u gjobit 3 herë dhe iu mbyll lokali për gjashtë muaj,...

PAMJE TMERRUESE/ PRONARI I RESTORANTIT NË PORTO PALERMO HIDHET ME TRUP MBI MAKINË, TURISTËT NËN TERROR! GJAK, TË SHARA DHE ULËRIMA… (KJO S’ËSHTË PARË...

Janë publikuar pamjet e sherrit të ndodhur dy ditë më parë në restorantin ‘’Panorma’’ në Porto Palermo, ku pronari i subjektit Mihal Kokëdhima u...

Vrau biznesmenin, ekstradohet në Angli 23-vjeçari shqiptar

Elton Sefa, i akuzuar për vrasjen e biznesmenit, John Woodward është ekstraduar mëngjesin e sotëm drejt  Anglisë. 23-vjeçari ishte në kërkim...

Poker dhe bixhoz në lokal, procedohet penalisht pronari në Durrës

Policia vijon kontrollet në të gjithë Qarkun Durrës për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave të cilët vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm...

Greqia shpall të padëshiruar PRONARIN e Radiotelevizionit në Gjirokastër (EMRI-DOKUMENTI)

Greqia ka shpallur të padëshiruar pronarin e Radiotelevizionit Alpo në Gjirokastër. Zyra qendrore e Unionit te Gazetareve Shqiptare njoftohet se autoritetet...

Gjysmë TON drogë në Qafë Thanë, flet pronari i fugonit: E kam shitur prej dy muajsh

Pronari i fugonit që u kap dje me 570 kg drogë në Qafë-Thanë është shprehur se lënda narkotike nuk i përket atij. ...

9 makina digjen gjatë natës në servis, kush është pronari me precedent penal (EMRI)

Një zjarr masiv ka përfshirë disa makina që ndodheshin në në servis gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se servisi...

Mbante armë dhe fishekë në lokal, arrestohet pronari (EMRI)

Policia e Pogradecit ka arrestuar pronarin e një lokali bastesh dhe llotosh sportive, i cili në ambjentet e tij, posedonte armë zjarri tip pistoletë...

Prodhonte pije false, arrestohet pronari i firmës i shpallur në kërkim (EMRI)

Pas 8 muajsh në kërkim është arrestuar pronari i një fabrike që prodhonte pije alkoolike dhe produkte te tjera ushqimore në mënyrë të kundraligjshme....

Falimenton Exchange, dy persona i “ngecin” pronarit 130 mijë euro false

Dy persona ditën e premte ia "kanë hedhur" një shtetasi me inicialet A.D pronar i një Exhange, duke i dhënë 130 mijë euro false...

Lajmet e fundit