Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

pronar lokali nate

Aksione blic në Tiranë, arrestohet pronari i një lokali nate, ndalohen 8 të tjerë (AKUZAT-VIDEO)

Gjatë kontrolleve të befasishme në kryeqytet, autoritetet kanë arrestuar një pronar lokali nate dhe kane ndaluar 8 shtetas në kërkim për vepra të ndryshme...

Lajmet e fundit