Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

PRONAR I PULARISE

‘Kërkoj falje djalit dhe vajzës’, gjendet letra e pronarit të vetëvrarë të pularisë (LETRA E PLOTË)

Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e djeshme ku pronari i një pularie në Korçë i dha fund jetës me armë. 67-vjeçari Hysni Myrtollari u...

Lajmet e fundit