Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

promovoi

Promovoi Shqipërinë në botë, shpërthen Florian Binaj: Pamje të tmerrshme në Tiranë, nesër mund ta kem unë radhën të vdes

Bëri bujë në media videoja 'Taken by Albania', ku aktori i Portokallisë Florian Binaj dhe personazhe të tjerë të njohur promovonin Shqipërinë duke i...

Lajmet e fundit