Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

promovim

Mediat franceze promovojnë vendin tonë: Këtë verë, të gjithë në Shqipëri

Mediat franceze i kanë dedikuar një tjetër shkrim Shqipërisë duke promovuar kështu turizmin në vendin tonë. Lajmin e ka bërë të...

“Qeveria shqiptare orienton nxënësit drejt arsimit profesional”, Turdiu: Mundësi më e mirë për të rinjtë dhe bizneset

“Skills Show”, eventin dy ditor që u mbajt në Sarajevë , i organizuar nga British Council, mblodhi qindra të rinj nga Ballkani Perëndimor të...

Lajmet e fundit