Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

promocion

Surpriza e re e ALBtelecom, natë sekrete me vajza e djem misteriozë!

Vajza e djem misteriozë me mantel të zi dhe maska duhet t’ju kenë tërhequr vëmendjen këto ditë nëpër rrugët e kryeqytetit. Një organizim krejt...

Lajmet e fundit