Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurpria

Akuza: Prokuroria vetëm 2% të denoncimeve çoi në gjykatë

Drejtori Parandalimit të Pastrimit të Parave, Arlind Gjokuta deklaroi se nga viti 2014 deri në sot janë bllokuar 72 milion euro. Burimi i parave...

Prokuroria: Një vit burg për ish-ministrin Myqerem Tafaj

Prokuroria kërkon një vit burg për ish- ministrin e Arsimit dhe Shkencës në qeverinë Berisha, Myqerem Tafaj. Ai akuzohet për shpërdorim...

Lajmet e fundit