Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurotia e durresit

Dashamir Gjoka akuzohet nga Prokuroria për “pastrim parash” në fushën e drogës dhe të prostitucionit

Prokuroria e Durrësit ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar në gjykim shtetasin Dashamir Gjoka, i cili akuzohet se ka krijuar asete pasurore me financime...

Lajmet e fundit