Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
5.1kmh
75 %
Mar
16 °
Mër
12 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurorwt

Opozita bashkon votat me mazhorancën, votohen pas dy vitesh ligjet e Reformës në Drejtësi për gjyqtarët dhe prokurorët

Kuvendi ka miratuar me shumicë votash dy ligje të rëndësishme të Reformës në Dretësi, të cilat kishin mbetur pezull po ashtu prej dy vitesh....

Lajmet e fundit