Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuroroia

Xhafaj: Ja pse Vetingu përplas Prokurorinë me ILDKP-në

Një ndër efektet e para të reformës në drejtësi dhe sidomos të ligjit të Vettingut, megjithëse ky ligj ende nuk ka hyrë në fuqi,...

Lajmet e fundit