Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurorja rrumbullaku

Rikthehet Nard Koka i “Ngjalave të Lalzit”, i hetojnë nipin e thotë: Ai është NIPI im, po prokurorja, gruaja e kujt është?!

Operacioni i pasdites së sotme në Durrës, që rezultoi me pezullim nga detyra dhe hetim në gjendje të lirë për 10 zyrtarë të Autoritetit...

Lajmet e fundit