Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurorimet publike

Mushkonjat dhe sinjalistika në plazhe, qeveria bën tender jashtë afatit dhe investimet nuk kanë vlerë

Bërja e tenderëve nga zyrat e shtetit është një problematikë e hershme në Shqipëri. Ministritë dhe agjencitë kanë "hapur thesin" para, gjatë dhe pas...

Lajmet e fundit