Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prokuroria nisi hetimet pas akuzave të PD për pasuritë, Bushati: Kam dhe të tjera, më vjen keq për mamanë dhe vëllain se ata

Prokuroria nisi hetimet pas akuzave të PD për pasuritë, Bushati: Kam dhe të tjera, më vjen keq për mamanë dhe vëllain se ata…

Deputeti socialist Ervin Bushati ka reaguar në sërish në lidhje me akuzat e Partisë Demokratike, se nuk justifikon dot 7 pasuri të paluajtshme. ...

Lajmet e fundit