Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuroria nis hetimet butrint

Ekskluzive / Skandali i Butrintit, prokuroria nis hetimet për ndërtimin brenda Parkut Arkeologjik

Pas denoncimit në rrjetet sociale dhe pasqyrimit gjerësisht në Newsbomb.al. të skandalit me nisjen e punimeve për ndërtimin e një lokali brenda Parkut Arkeologjik...

Lajmet e fundit