Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuroria kekron arrestimin e saimir tahirit

Bomba e Llallës: T’i hiqet imuniteti Tahirit dhe të arrestohet (KËRKESA E PROKURORISË)

Prokuroria për Krime të Rënda kërkon kërkon heqjen e imunitetit të Saimir Tahirit, arrestimin dhe kontroll në banesën e tij, ç'ka nënkupton edhe marrien...

Lajmet e fundit