Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Prokuroria e Shkodres

Prokuroria e Shkodrës gjen autorin: Shkresa “Tepër Urgjent” për Ibrahim Licin, u fotografua nga sekretarja jonë dhe doli në media! E pushuam

Sekretarja e Prokurorisë së Shkodrës rezulton se është personi që ka fotografuar shkresën nisur nga Tirana dhe me kategorizimin "Tepër Urgjent", për ndalimin e...

U arrestua se furnizoi makinën e tij me 150 litra naftë, drejtori i burgut të Reçit denoncoi vjedhjen e 40 mijë litrave karburant

Ervis Zika, drejtori i komanduar i burgut të Reçit, i cili u arrestua nga policia 3 ditë më parë pasi një punonjës i Policisë...

Prokuroria nis hetimet për zhdukjen e Rudolf Elezović, shefin shqiptar të antidrogës së Ulqinit dhe Tivarit (Çfarë ju tha familjarëve)

Prokuroria dhe Policia e Shkodrës nisin hetimet dhe kërkimet për shefin shqiptar të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin, Rudolf Dofi Elezović, i cili prej...

Dorëhiqet prokurori i Shkodrës: Po na pengojnë në punën tonë

Prokurori i Prokurorisë së Shkodrës, Shkëlqim Hajdari, njëkohësisht Kryetar i Shoqatës së Prokurorëve, i ka paraqitur dorëheqjen presidentit të Republikës Bujar Nishani, pesë ditë...

Lajmet e fundit