Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

prokuroria e sarandes

Sekuestrohen 10 mijë m2 tokë buzë detit në Sarandë, Prokuroria jep detaje për përfitimin e truallit me dokumente false  

Prokuroria e Sarandës ka dhënë informacion për tjetërsimin e një sipërfaqe toke prej 10 mijë metra katrorë buzë detit. Në njoftim bëhet me dije se...

Si kërkoi deputeti grek të vinte në Shqipëri me mikun e tij dhe policin, Prokuroria jep DETAJE

Del sot para gjykatës polici grek që u ndalua ditën e djeshme në Sarandë. Polici grek Marios Gogolos u ndalua së...

Lajmet e fundit