Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

PROKURORIA E PERGJITHSME

30 Qershori, Prokuroria e Përgjithshme jep informacion: Asnjë subjekt politik nuk ka bërë kallëzim (NË VERIFIKIM KREU I PD)

Prokuroria e Përgjithshme jep informacion në lidhje me mbarëvajtjen e procesit zgjedhor të 30 qershorit, dhe thekson se deri tani asnjë subjekt politik nuk...

Lajmet e fundit