Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
5.1kmh
75 %
Mar
16 °
Mër
12 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuroria e korces

Vrau të fortin e Tiranës dhe i shpëtoi burgimit të përjetshëm, Prokuroria e Korçës apelon vendimin për Gerd Gjinararin

Pas rastit skandaloz ku trupa gjykuese prej tre gjykatësish në Gjykatën e Korçës i dhanë lirimin me kusht të dënuarit me burgim të përjetshëm,...

Vdekja e Enea Ftoit, pushohet çështja, prokurorja Visi: Policia nuk ka ushtruar dhunë

Prokuroria e Korçës ka pushuar çështjen për vdekjen e 27-vjeçarit Enea Ftoi i cili ndërroi jetë në komisariatin e Korçës. Prokurorja...

Shpërndanin drogë në Korçë, prokuroria kërkon 76 vite burg për 6 persona

Prokuroria e Korçës kërkon 76 vjet burgim për 6 persona, pjesë e një grupi, të akuzua për “prodhim dhe shitje të lëndëe narkotike”. Fillimisht,...

Prokuroria përfundon hetimet, në gjykatë 11 personat e 750 kileve drogë. 4 të tjerë akuzohen për “moskallëzim krimi”

Prokuroria e Korçës ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim 11 persona, të akuzuar si organizatorë të prodhimit dhe shitjes së rreth 750 kg...

Prokuroria dërgon në Gjykatë Orest Malushin, akuzon edhe pronarin e lokalit: Tentoi të fshijë regjistrimet e kamerave

Prokuroria e Korçës dërgon për gjykim ish-drejtorin e Ujesjellësit Ersekë, Orest Malushi, i akuzuar për “Kanosje” dhe “Armëmbajtje pa leje…”. Prokuroria...

Prokuroria e Korçës dërgon në gjykatë 2 punonjës të Bashkisë

Prokuroria e Korçës dërgon për gjykim Përgjegjësin e Zyrës së Strehimit në Bashkinë e qytetit, Vasillaq Thimo, të akuzuar për “korrupsion pasiv..., si edhe...

Prokuroria dërgon për gjykim kërkesën ndaj drejtorit të Shëndetit Publik, Valent Nallbati (Hetimi )

Prokuroria e Korçës dërgon për gjykim kërkesën ndaj drejtorit të Shëndetit Publik, Devoll, Valent Nallbati, si edhe inxhinjerit Panajot Pilani, të dy të akuzuar...

Lajmet e fundit