Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuroria e kavajes

VETTINGU/ Konfirmohet në detyrë prokurori Artan Madani

Konfirmohet në detyrë drejtuesi i prokurorisë së Kavajës Artan Madani. KPK ka vendosur të konfirmojë Madanin pasi rezultoi i pastët në...

E RËNDË: Konsumoi klor, vdes 68 vjeçari në Kavajë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Kavajës pasi një 68 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e konsumimit të një...

Prokuroria dërgon për gjykim ish drejtorin e Hipotekës, ish kryetarin e komunës dhe 4 zyrtarë të tjerë

Prokuroria e Kavajës përfundoi hetimet dhe dërgoi për gjykim ish-drejtuesin e Hipotekës së këtij qyteti, ish-kryetarin e Komunës Gosë, si edhe disa ish-zyrtarë të...

Lajmet e fundit