Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

prokuroria e katanias

Prokuroria e Katanias mbyll zyrtarisht hetimet për “Habilajt”, Tahiri NUK hetohet: 15 të dyshuarit (LISTA)

Emri i ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri nuk është në listën e dosjes 'Habilaj", në zyrën e prokurorit të Katanias që ka mbyllur...

Maks Haxhia: Nuk ka procedim penal për Saimir Tahirin në Itali

Avokati Maks Haxhia ka bërë me dije se si avokat i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri nuk është në dijeni të një njoftimi zyrtar...

Hoxha: Çfarë nënkupton ‘regjistrim procedimi’ për Tahirin në Katania, dhe kur do dalin provat e reja

Gazetari investigativ Artan Hoxha shpjegon se regjistrimi i procedimit për ish ministrin Saimir Tahirin nga Prokuroria e Katanias në Itali, nuk nënkupton që për...

Maks Haxhia: Prokurorët italianë nuk janë si të Shqipërisë që ç’do gjë që kanë e nxjerrin në pazar

Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia, në një lidhje telefonike në emisionin e gazetarit Sokol Balla ka deklaruar se dokumenti që tregonte se ish...

Prokuroria e Katanias po heton ish-ministrin Saimir Tahiri

Prokuroria e Katanias në Itali ka nisur hetimin për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, pas kërkesës së prokruores Rovena Gashi. ...

Lajmet e fundit