Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

prokuroria e durresit

Shkëlzen Berisha s’duron më: Ju lutem një palë brekë për…

Persona të paidentifikuar kanë shqyer dyert gjatë natës në mbrëmshme dhe kanë në zyra duke marrë materiale të ndryshme nga Prokuroria e Durrësit. ...

‘Gratë marrin pushtetin’, Arta Marku vendos një tjetër femër në krye të Prokurorisë së Durrësit (EMRI)

Pas shkarkimit të Besim Hajdarmataj dhe në vend të tij vendosjen e Donika Prelës në krye të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ka ardhur...

Grabitja e dokumenteve, Prokuroria e Durrësit tregon nëse cënohen hetimet

Prokuroria e Durrësit ka reaguar për grabitjen e çantës me dokumente që po transportonte postieri i këtij institucioni, nga dy persona të maskuar ditën...

Vetëvaret me litar 66 vjeçari në Durrës, zbulohet ARSYEJA

Një tjetër vetëvrasje është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 66 vjeçar është varur me litar pranë banesës së tij....

Pezullohet DREJTORI i rëndësishëm në Durrës: Çfarë zbuloi Prokuroria (HETIMI)

Gjykata e Shkallës së Parë në Durrës ka miratuar ditën e sotme kërkesën e Prokurorisë së Durrësit për shkarkimin e Drejtorit të Planikifikimit dhe...

Mbetjet kimike nga Italia, Prokuroria e Durrësit nis verifikimet

Prokuroria e Durrësit ka nisur sot verifikimet pas pretendimeve se në Shqipëri mund të jenë groposur mbetjet kimike e më shumë se 1300 kontenierëve...

Dënohen me vite burg ish-kryeinspektori, ish-inspektori dhe juristja në Durrës (EMRAT dhe HETIMI)

Gjykata e Durrësit ka dënuar me 4 vjet burgim ish-Kryeinspektorin Rajonal të Mjedisit Durrës, Genci Balla, i akuzuar nga Prokuroria për “korrupsion pasiv…”. Së...

Prokuroria sekuestron hotel “Vollgën” ( Çfarë nxorri HETIMI)

Prokuroria e Durrësit, me lejen e gjykatës, ka vendosur sekuestro preventive ndaj objektit ish-“Vollga” në Durrës, nën dyshimin se është përfituar me kryerjen e...

Lajmet e fundit