Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

prokuroria e durresit

Ish-kreu i akuzës së Tiranës merret nën hetim nga prokuroria e Durrësit, akuza: Deklarim i rremë i pasurisë

Petrit Fusha, një emër i njohur në krye të organit të akuzës në Tiranë, larguar që në vitin 2019 nga sistemi i akuzës pa...

Zbardhet vendimi i vettingut: Prokurori Arjan Ndoja i lidhur me persona të botës së krimit! Janë vërtetuar dhe kontakte me politikanë

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja u shkarkua nga detyra më 6 maj 2022, pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK konstatoi një sërë problemesh...

Prokuroria e Durrësit sekuestron 14 apartamente në një pallat 8 katësh, dyshohen se janë blerë me para të krimit

Katërmbëdhjetë apartamente janë sekuestruar nga Policia e Durrësit në një pallat 8 katësh në qytetin bregdetar. Organi i akuzës ka dyshime se këto pasuri...

120 mijë pula të ngordhura në tre ditë, Prokuroria e Durrësit nis hetimet

Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet për ngordhjen masive të pulave në disa pulari të Durrësit. Bëhet me dije se Prokuroria ka nisur sot veprimet...

Artan Hoxhës i kthehen telefonat “kriminalë” të sekuestruar para 5 vitesh: Mos mendoni se në Shqipëri nuk ka drejtësi, por ajo ka kosto…

Prokuroria e Durrësit i ka kthyer gazetarit Artan Hoxha dy telefonat e sekuestruar në 16 shtator 2016, pas deklaratave të tij në emisionin "Opinion"...

Dyshime për shpërdorim detyre, FNSH aksion blic, arrestohen disa policë në Durrës dhe Shijak (DETAJE)

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm (SHKB), në bashkëpunim me Prokurorinë e Durrësit, mësohet se kanë nisur hetimit për disa efektivë policie në Durrës dhe...

Përdhunimi i të miturës në Kavajë, reagon Prokuroria e Durrësit: Çështja po trajtohet me impenjim maksimal

Reagon Prokuroria e Durrësit për arrestimin e 7 adoleshentëve që përdhunuan 13 vjeçaren në Kavajë. Pas vendimit të gjykatës për masën...

Rrahja e avokatit Ilia, Berisha ironizon Prokurorinë e Durrësit: Shpella e Artë e Mafies

Duke marrë shkas nga sulmi i djeshëm që iu bë avokatit Ilia Ilia,  ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka kursyer sarkazmat për njërin prej institucioneve...

Flet prokurori i Durrësit: Në zyrën time u grabitën dosjet për…

Prokurori i Task Forcës në Durrës, Afrim Shehu, zyra e të cilit u grabit pak net më parë, thotë se objektivi i grabitësve ka...

Grabitja në Prokurorinë e Durrësit, gazetarja zbulon detaje tronditëse: Çfarë dihet deri tani

Gjatë orëve të mbrëmjes Prokuroria në qytetin e Durrësit u grabit nga persona të paidentifikuar të cilët morën serverin qëndror bashkë me pamjet e...


Lajmet e fundit