Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurori

Prokurori Olsjan Çela takon delegacionin e OSBE/ODIHR, pikat kyçe të diskutimit mbi zgjedhjet e 25 prillit

Prokurori i Përgjithshëm Olsjan Çela ka pritur sot në takim ambasadoren Urzula Gacek, shefe e misionit vëzhgues të OSBE/ODIHR-it për mbarëvajtjen e procesit të...

Vijojnë shoqërimet e kontrollorëve, 7 persona përfundojnë në polici

Ka shkuar në 7 numri i kontrollorëve të aeroportit të Rinasit që kanë shoqëruar në polici mbrëmjen e sotme.Fillimisht në polici është shoqëruar Muhin...

ÇUDITË e prokurorit “të çmendur” në shkresa zyrtare: Po merr në qafë klientin; Shkresa tjetër: Akuzoi për arrestime politike, i pandehuri ka alucinacione të...

Shkëlqim Kokona është prokuror në Pogradec. Në televizione del edhe si një prokuror që shkruan poezi. Ndaj shkresat e tij zyrtare të duken si...

Akuzohet për vrasjen e babë e bir në Elbasan, prokurori dhe avokati i Ardian Çapjas shkojnë në QSUT: ‘Gjyqi’ do t’i bëhet në spital

Ardian Çapja, 53 vjeçari i arrestuar tre ditë më parë nga Forcat Speciale RENEA në Elbasan, do të njihet sot me masën e sigurisë...

Parkingun e makinave e kishte kthyer në magazinë, pronari i Casa Italias nuk dëshmon në Prokurori, pretendon se “nuk është mirë psikologjikisht”

Magazina e qendrës tregtare “Casa Italia” u përfshi nga flakë të mëdha pasditen e 24 marsit, të cilat vijuan për 3 ditë me radhë....

Preç Zogaj i revoltuar: Pse s’e duan prokurorin Anton Martinin? Se ruhet me polici që nga 2008 për shkak të punës, apo se jeton...

Analisti Preç Zogaj është shfaqur tepër i revoltuar në rrjete sociale teksa flet me shumë pasion dhe elozhe për prokurorin e njohur Anton Martini....

Ndryshime të rëndësishme në Prokurori dhe SPAK, kush janë emrat e rinj që morën dritën jeshile nga KLP

KLP zhvilloi sot mbledhjen plenare online, ku u vendosën me shumicë tre caktime të përkohshme në pozicionin e Drejtuesit të  Prokurorisë pranë Gjykatës së...

KLP reagon e INDINJUAR pas shpërthimit në makinën e prokurorit Muça: Po përpiqen të pengojnë drejtësinë, ngjarja të zbardhet sa më shpejt

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar me indinjatë ndaj ngjarjes së mbrëmshme, të shpërthimit të makinës së prokurorit Arjan Muça. ...

VIDEO/ Djali bën deklaratën TRONDITËSE nga varri i nënës: Ka vujt si qeni, 6 ditë nuk e futën në spital, Prokurori mbylli çështjen, turp...

Një video tronditëse e një qytetari është shpërndarë në rrjetet sociale, pasi një djalë bën një deklaratë të fortë nga varri i nënës së...

Mbledhja online e KLP-së, dorëhiqet prokurori Bilbil Mete

Ditën e sotme Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka mbajtur online mbledhjene  radhës, ku janë marrë disa vendime. Në këtë mbledhje...

Lajmet e fundit