Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurori sali hasa

Denoncimi: Prokurori me ‘Audi Q5’ 45-mijë euro dhe targa false, e braktis pas publikimit në media

Prokurori i Sarandës Sali Hasa akuzohet se lëviz me një automjet luksoz dhe me targa false. Është media lokale “Sarandaweb” që...

Lajmet e fundit