Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokurori italian

Lufta kundër krimit të organizuar, prokurori i Antimafias italiane në Tiranë: Të sulmohet sistemi…

Prokurori i antimafias italiane, Federico Cafiero De Raho tha sot nga Tirana se formula më efikase për goditjen e krimit është ndjekja e parasë,...

Kokaina në Durrës, flet prokurori Besim Hajdarmataj: Ja kë kemi angazhuar në hetim

Kreu i krimeve të rënda Besim Hajdarmataj, që po heton mbi 613 kg kokainë të sekuestruar në Durrës,  ka bërë më dije se në...

Prokurori italian brenda Taksforcës shqiptare, jep mesazhin e fortë për grupet kriminale (DEKLARATA)

Prokurori italian i Antimafias, Cafiero De Raho gjatë një vizite që ka bërë sot në ambjentet e Taksforcës Operancionale Tiranë, ka dhënë edhe një...

Takimi i Arta Markut me prokurorin italian të antimafias, zbardhen pikat e ‘nxehta’ që diskutuan

Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku priti në takim Prokurorin Kombëtar të Antimafias në Itali, Federico Cafiero De Raho. “Prokuroria do të...

Përfundon takimin me Arta Markun, prokurori italian bën deklaratën e fortë: Në Shqipëri mafia ka lidhje me politikën

Ka përfunduar takimi mes kryeprokurores së përgjithshme, Arta Marku dhe prokurorit italian të antimafias, Frederico De Raho. Menjëherë pas takimit mes...

Xhafaj takon prokurorin italian të antimafias, zbardhen çështjet e rëndësishme që trajtuan (FOTO)

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj takoi sot në mëngjes prokurorin italian të antimafias, Federico de Raho. Takimi mes tyre është fokusuar...

Lajmet e fundit