Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

prokurori i spak

Operacioni “Shpirti” i Prokurorisë Speciale dhe Antimafias, në hetim dhe një prokuror i SPAK

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), ka nisur një verifikim të imtësishëm pas operacionit ndërkombëtar “Shpirti”, por këtë herë brenda...

Lajmet e fundit