Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

prokurori i korces

Prokurori i Korçës, Edmond Shytko del nesër në vetting

Prokurori Edmond Shytko i Prokurorisë së Korçës do të përballet të premten më 23 shtator me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij...

44 milion lek të ardhura nga qiraja për 5 vite dhe 50 mijë euro dhuratë pas martese; Prokurori i Korçës Gentian Stroja sot në...

Prokurori Gentian Stoja i Prokurorisë së Korçës do të përballet të premten më 4 qershor në seancë dëgjimore me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit....

Lajmet e fundit