Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prokurori i Durrësit kalon nesër në “sitë”

Rikthehet VETTINGU, Prokurori i Durrësit nesër në “sitë”

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) rifillon nesër më datë 06.09.2018 procesin e rivlerësimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve. Nesër në seancën...

Lajmet e fundit