Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

prokurori i beratit

Problemet me dy makina dhe një apartament vënë në vështirësi Tasim Puçin, prokurori i Beratit ngrihet në këmbë dhe lexon: E kam ditur që...

Prokurori Tasim Puci e mbylli seancën e tij dëgjimore të martën në këmbë, ndërsa lexoi një deklaratë me referenca biblike mbi përgjegjësinë dhe mbajtjen...

Lajmet e fundit