Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

prokuroret speciale

Kryebashkiaku i Fierit thirret në SPAK, Armando SUBASHI prej 3 orësh në zyrat e prokurorëve specialë (Dëshmon dhe deputeti i PS)

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi është duke u marrë në pyëtje këtë të premte nga Prokuroria Speciale SPAK, mëson newsbomb.al. Prej afro 3 orësh...

Lajmet e fundit