Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prokurorët e Krimeve Rënda

Dy prokurorët e dosjes 339 folën për Donika Prelën, reagon PD: E paprecedentë, shkelën sekretin hetimor

Prokurorët e Krimeve Rënda, Vladimir Mara dhe Dritan Prençi kanë reaguar pas akuzave të deputetit demokrat Enkelejd Alibeaj kundrejt drejtueses së Krimeve të Rënda,...

Lajmet e fundit