Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prokuror të Përgjithshëm

Gara për Prokuror të Përgjithshëm, regjistrohet KANDIDATURA e dytë (EMRI)

Prokurorja në Prokurorinë e Apelit në Tiranë Fatjona Memcaj ka shpallur kandidaturën për Prokuror të Përgjithshëm. Memcaj ka depozituar kërkesën e...

Komiteti i Senatit miraton të nominuarin e Trump për Prokuror të Përgjithshëm

Komiteti Gjyqësor i Senatit ka miratuar të enjten William Barr, të nominuarin e presidentit amerikan, Donald Trump, për Prokuror të Përgjithshëm, dhe ka dërguar...

Lajmet e fundit