Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuroia

“Babalja”, avokati Gjata: Të na vihet në dispozicion ekspertiza angleze. Si u zbulua imituesi i zërit të Xhafaj?

Avokati Çlirim Gjata, pjesë e trupës mbrojtëse të gazetarit Jetmir Olldashi në çështjen “Babalja”, akuzon prokurorinë për shkelje të shumta proceduriale duke nisur nga...

Skandali me tokat në Shëngjin, Prokuroria jep detaje: Si funksiononte skema. Emrat dhe tokat e sekuestruara

Prokuroria e Lezhës ka dhënë detaje lidhur me skandalin e tjetërsimit të tokave te vendi i quajtur “Rana e Hedhur” në Shëngjin, që përfundoi...

Lajmet e fundit