Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

prokuroaria

GRABITET gjatë natës Prokuroria e Durrësit, shqyen dyert dhe merren dokumente

Grabitet gjatë natës Prokuroria e Durrësit. Mësohet se persona të pa identifikuar kanë shqyer dyert dhe kanë hyrë gjatë natës në zyrat e prokurorëve....

Lajmet e fundit