Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Prokuria e Përgjithëshme zbardh takimin me Soreca dhe Moses-Ones

Nga Reforma në Drejtësi deri tek lufta kundër korrupsionit, Prokuria e Përgjithëshme zbardh takimin me Soreca dhe Moses-Ones

Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela priti sot në një takim zyrtar Zëvendës Ambasadore e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës Leyla Moses-Ones, dhe...

Lajmet e fundit